0КорзинаПусто0 грн.
Товары в корзине
корзина пуста
Помощь
+380504147780
Відділ продажу
+380504147780
Якщо у вас виникли питання при оформленні замовлення, зверніться за вказаними контактами.

Про компанію


Ми є одним із найбільших виробників оцту в Україні, виготовляючи продукцію під власними національними брендами ТМ "Смачний Світ", "Панський", "Модна Кухня", "Столовий", "VINAGRO", асортимент яких налічує понад 20 одиниць.

Продукція представлена ​​лінійкою натуральних та синтетичних оцтів та реалізується в ПЕТ тарі та скляних пляшках. Щодня компанія виробляє понад 20 тонн продукції.

Виробничі потужності розташовані у передмісті Києва у с. Гореничі, де з 2005 року ведеться власне виробництво натуральних та синтетичних оцтів.

Досвідчені управлінці та фахівці компанії постійно вивчають нові технології та вдосконалюють виробництво та якість продукції.

Так, у 2020 році було проведено реконструкцію підприємства та виробничих потужностей, придбано нову лінію розливу оцту, а у 2021 р. співробітники пройшли навчання за системою HACCP та СМЯ.

Для виробництва продукції "ВИНАГРО ГРУП" використовує лише високоякісну сертифіковану сировину європейських, американських та українських виробників, без барвників та консервантів. Системний контроль якості продукції на всіх етапах виробництва гарантує споживачеві винятково смачну та якісну продукцію.

Продукція компанії представлена ​​у всіх регіонах України, продаж здійснюється через партнерів – дистриб'юторської компанії, Національні та Регіональні мережі.